• info@rainbowservis.org

Avcılar Arnica Süpürge Teknik Servisi

Elektrik süpürgelerinde zaman içinde çeşitli nedenlerden dolayı arızalar ortaya çıkabilir. Kullanımdan kaynaklı oluşan durumlar, bakım ihmalleri gibi konular bu konunun oluşumuna zemin hazırlamaktadır. Bu tarz sıkıntılar ortaya çıktığında acil olarak çözüm aranması gerekir. Evin sıklıkla kullanılan cihazları arasında bulunan elektrik süpürgelerinin yokluğunda temizlik konusunda sıkıntıların oluşması kaçınılmaz olur. Bu önemli arıza sorunlarının önüne geçmek için ideal adres olacak Arnica Servis, elektrik süpürgelerinde ortaya çıkan tüm arızaların çözümünde yanınızda olacaktır.

Cihazın performansının düşük olması, cihazın eski emiş gücünü kaybetmesi, cihazın gürültülü çalışması, cihazın çalışma sırasında kötü bir koku yayması gibi durumlar servise danışmanız gerektiğini haber edecek önemli sorunlar arasındadır. İhmal edilmemesi gereken bu sorunlar ertelendiği takdirde daha büyük arızaların oluşumu gündeme gelir. Bu nedenle kullanıcının konuya acil olarak çözüm arayarak servise danışması büyük bir önem taşımaktadır. Arnica servis tarafından tamir işlemleri yerine getirilirken, aynı zamanda tamiri söz konusu olmayan cihaz parçalarının da değişimi yapılır.

Cihaz parçalarının değişimi yapılmadan önce kullanıcıdan onay alınacaktır. Parça değişimi servis garantisi altında olup, bir yıllık sürecin içinde değiştirilen parçalarda arıza görülmesi halinde onarım işlemi servis tarafından ücretsiz yapılır. Bu bakımdan gönül rahatlığı içinde tercih edebileceğiniz bir hizmet halindedir. Arnica Servis Avcılar talebi oluşturmak için dilediğiniz her an haftanın yedi günü olmak üzere 444 88 48 numarasını aramanız yeterlidir.

WEB: https://www.supurgeservisleri.com

Yorum Yapılmamış

Görüşünü Paylaş