• info@rainbowservis.org

Bağcılar Garantili Electrolux Teknik Servis

Bir çok kullanıcı, beyaz eşya konusunda zaman içerisin de çok farklı sorunlar yaşamaktadır. Kimi zaman kullanılan beyaz eşyaların yeterince doğru ve bilinçli bir biçim de kullanılmaması, kimi zaman farklı bir çok nedenden dolayı sorunların meydana gelmesi beyaz eşyalar da problemlerin ve arızaların oluşmasına neden olmaktadır ki firmamız bu tür sorunlar karşısın da sizlere hizmet sunmak adına çalışmaktadır.

Özel servis olarak yıllardır hizmet sağlayan ve destek sunan firmamız Electrolux Teknik Servis ekibi ile de, İstanbul içerisin de Electrolux marka beyaz eşya kullanan herkesin sorunlarına çözüm sunuyor. Eğer, sizler de var olan beyaz eşyalarınız ile ilgili tüm arızalardan kurtulmak istiyor iseniz; Electrolux Servis İstanbul ekiplerimiz ile sorunsuz bir biçim de iletişim kurabilirsiniz.

Electrolux Servis Bağcılar

Üstelik, 444 7 856 hattımız bu aşama da iletişim kurmanız ve günün her saati destek almanız adına 7 gün 24 saat gibi kesintisiz bir düzen içerisin de aktif durumdadır. Yani, günün hangi saati olursa olsun Electrolux Servis İstanbul ekiplerimiz ile iletişim kurarak destek almanız mümkün durumda olmaktadır.

Ayrıca, bizler biliyoruz ki; Electrolux Servis İstanbul arayışı içerisin de olmanız sizlere ciddi oranda vakit kaybı yaşatacaktır. Biz, bu şekil de bir vakit kaybı yaşanmaması adına sizlere kesintisiz bir düzende hizmet sunuyoruz. Yani, güven içerisin de Electrolux Servis Bağcılar ekibimiz ile anlık olarak iletişim kurarak hizmet almanız mümkün durumda oluyor.

Yorum Yapılmamış

Görüşünü Paylaş

Rainbow Servis Talebi


Süpürgenizdeki arızanın önem durumuna göre bizlere hızlıca ulaşmak isterseniz eğer sizler için aşağıda hızlı servis talep formu hazırladık.

Rainbow Servis Merkezi Hakkında

Sizlere en iyi ve en hızlı servis hizmetini sunabilmek için her geçen gün kendimizi geliştirmek adına çabalamaktayız.

Yan taraftaki formdan bizlere hızlıca servis talebi gönderebilirsiniz.

Adres:

İstanbul / İzmir

Hızlıca Servis Talebi Oluşturun