• info@rainbowservis.org

Bahçelievler Altus Teknik Servis Merkezi

Altus beyaz eşya alanında sunduğu alternatif modellerle, ülkemiz başta olmak üzere dünyanın pek çok ülkesinde yaşam standartlarını yükselten önemli bir teknoloji üreticisidir. İleri teknolojinin yanı sıra kendisine özel teknik mühendisliğe sahip olan Altus ürünleri, yüksek dayanıklılığa sahip olması amacıyla üretiliyor. Bununla birlikte çok çeşitli dış etkenler ve kullanım şartlarında ki olumsuzluklar, bu ürünlerin satış sonrasında da teknik destek almalarını zorunlu kılıyor. Altus Servis olarak hizmet veren kuruluşumuz, markanın kendisine özgü teknolojisi ve teknik özellikleriyle ilgili bilgi birikimine sahip teknik personeller aracılığıyla hizmet sunuyor.

Yüksek Nitelikli Teknik Destek
Altus Servis Bahçelievler konusunda ortaya çıkabilecek tüm ihtiyaçlara en süratli ve en nitelikli yanıtları oluşturabilmek için, markanın kendisine ait teknolojik ve teknik mühendisliğini eşzamanlı olarak takip ettiği bir yapılandırma oluşturduk. Çok hızlı bir şekilde gelişen teknoloji ve buna paralel olarak teknik bilimler, beyaz eşya ürünlerinin oluşturduğu konfor standartlarının da gelişmesine neden oluyor.

Bu durum tüm yeni gelişmelerin birebir takip edilmesini ve sunulan teknik servis hizmetlerinin de buna göre daha kaliteli ve nitelikli olabilmesini sağlıyor. Altus Servis altyapımız, alanlarında uzun yıllara dayanan deneyim ve birikime sahip teknik personellerimiz aracılığıyla sunuluyor. Altus markalı tüm beyaz eşya ürünleri için sunulan teknik servis hizmetlerimiz, tüm kullanıcıların beklentilerinin en yüksek düzeyde karşılanmasına yönelik olarak yapılandırılmıştır. Benzersiz hizmet kalitemiz, markanın özel ilkeleriyle güvence altına alınmıştır.

WEB ADRESİ:Servisliste.com

Yorum Yapılmamış

Görüşünü Paylaş