• info@rainbowservis.org

Darıca Protherm Kombi Tamir Servisi

Kuruluş amacımıza uygun olarak yıllardır Protherm Servisi olarak müşterilerimize kaliteli hizmetin adresi olmaktayız. Bu anlamda edindiğimiz tecrübeler ve donanımlı kadromuz eşliğinde sizlere faydalı ve verimli servis hizmeti vermekteyiz. Protherm markalı eşyalarınızı güvenerek teslim edeceğiniz bir firma olarak hizmetlerimize duyulan güveni boşa çıkarmamak adına kalitede istikrarlı bir şekilde hizmet vermekteyiz.

Profesyonel düzeyde olan hizmet anlayışımız sizlere pürüzsüz bir teknik servis olanağı sunmaktadır. Geniş hizmet ağımız ve hizmet çeşitliliğimiz ile Protherm Servis Darıca alanına dair aradığınız her türlü kaliteli hizmeti bizde bulabilirsiniz. Son derece benzersiz ve kişiye özel nitelikte olan hizmetlerimizi arıza durumlarında ve bakım hizmetinin gerektiği anlarda güvenle tercih edebilirsiniz. Müşteri potansiyelimiz bu anlamda oldukça fazladır.

Bu nedenle hizmet kalitemize gereğinden fazla özen gösteriyor ve hizmetlerimizi memnun kalacağınız şekilde beğeninize sunuyoruz. Her geçen gün kaliteli hizmetlerimiz artarken teknolojiye bağlı kalarak son derece donanımlı ve etkili servis hizmeti vermeye çalışıyoruz. Bu konuda her türlü istek ve talepleriniz için çağrı merkezimiz olan 444 78 56 nolu numaradan bize ulaşabilirsiniz. Verimli ve uzun ömürlü olan hizmetlerimiz memnuniyetinizi süreli hale getirmek adınadır. 7/24 kesintisiz çalışmalarımızda öncelikli olarak değerli müşterilerimizin çıkarlarını göz önüne alıyor ve bu doğrultuda hizmet veriyoruz. Hizmetlerimiz arasında yer alan özel servis hizmeti ile bulunduğunuz yere daha hızlı ve güvenli bir şekilde hizmetlerimizi ulaştırmaktayız.

Yorum Yapılmamış

Görüşünü Paylaş

Rainbow Servis Talebi


Süpürgenizdeki arızanın önem durumuna göre bizlere hızlıca ulaşmak isterseniz eğer sizler için aşağıda hızlı servis talep formu hazırladık.

Rainbow Servis Merkezi Hakkında

Sizlere en iyi ve en hızlı servis hizmetini sunabilmek için her geçen gün kendimizi geliştirmek adına çabalamaktayız.

Yan taraftaki formdan bizlere hızlıca servis talebi gönderebilirsiniz.

Adres:

İstanbul / İzmir

Hızlıca Servis Talebi Oluşturun