• info@rainbowservis.org

Güvenilir Airfel Servis Hizmeti Sizlerle!

Günümüz şartlarında teknolojinin gelişmesiyle elektronik ev eşyaları hayatımızda büyük önem arz ediyor. Birçok evde buzdolabı, çamaşır makinesi ve kombi olmazsa olmazlar arasında yer alıyor. Bu ürünler bizlere büyük kolaylıklar sağlasa da, arızalanma durumlarında önemli bir süreç başlıyor.

Çoğu markalar ürünlerini bir yıl garanti kapsamında satıyor. Buraya kadar her şey güzel bir şekilde ilerliyor. Fakat garanti süresi dolunca insanlar, kaliteli servis ve güzel bir işçilik almak istediklerinde çoğu zaman birbiriyle iletişim kurarak geçmiş servis tecrübelerinden yaralanıyorlar.

Özel Airfel Teknik Servis olarak, kendi müşterilerimizle müşterilerimizde bir tebessüm oluşturmak ve servisimizin reklamlar değil insanlar arıcılığıyla dilden dile yayılması genel çalışma prensibimizin özetidir. Firmamızın amacı müşterilerimize en kısa sürede ulaşıp, mağduriyetlerin giderilmesi sağlamaktır. Bunu yaparken de kaliteli ve güvenir servisimizle  1 yıl işçilik ve parça garantisi sunulduğunu gönül rahatlığıyla iletiyoruz. Arızalı ürün için ilk önce, neden kaynaklandığının ve yapılması gereken işlemin tespitini kullanıcıya aktarıyor, daha sonra yapılması gereken işlemler hakkında bilgi veriyoruz.

Hassasiyetimiz en hızlı şekilde en doğru müdahaleyi yapmak olduğunu müşterilerimize anlatıyoruz. Servis çalışanlarımız tamir işlemini gerçekleştirdikten sonra, yıllık bakım ve onarım hakkında gerekli bilgilendirmeyi yapıp, kullanıcı hatalarından doğacak arızları önlemek için bazı tavsiyeler yapmayı da ihmal etmiyor.

Özel Airfel Servis hizmetlerini detaylı görmek diğer merak ettiklerinizi sormak için iletişim numaralarını sitemizin iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz. Kısacası; bir kaygı ile bizi karşılayan müşterimizin bizi uğurlarken tebessüm ve güzel temenniler göstermesi, bizim için paha biçilemez bir mutluluk olmuştur. Sürecimizin ne kadar doğru bir şekilde ilerlediğini, yeni bir müşteriye gittiğimizde bir tavsiye üzerine bizi aradığını söylediğinde anlıyoruz. İşte bu bizim çalışmaya sevdamızın amacı oluyor. https://www.airfel-servis.org İnternet sitemizde bulunan servis talep formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Yorum Yapılmamış

Görüşünü Paylaş

Rainbow Servis Talebi


Süpürgenizdeki arızanın önem durumuna göre bizlere hızlıca ulaşmak isterseniz eğer sizler için aşağıda hızlı servis talep formu hazırladık.

Rainbow Servis Merkezi Hakkında

Sizlere en iyi ve en hızlı servis hizmetini sunabilmek için her geçen gün kendimizi geliştirmek adına çabalamaktayız.

Yan taraftaki formdan bizlere hızlıca servis talebi gönderebilirsiniz.

Adres:

İstanbul / İzmir

Hızlıca Servis Talebi Oluşturun