• info@rainbowservis.org

İstanbul ECA Kombi Tamir Servisi

Kombi; bir yaşam alanında olmazsa olmaz öneme sahip beyaz eşyalar arasında bulunur. Eca kombi ile yaşam alanınızın sorunsuz bir şekilde ısınmasını sağlayabilirsiniz. Buna ek olarak, sıcak su ihtiyacınızı da karşılayabilirsiniz. Ancak, tıpkı diğer kombi modellerinde olduğu gibi Eca kombilerde de arıza yaşamanız muhtemel! Bu noktada, ECA Servis İstanbul ile arızalara karşı gereken desteği almış olursunuz.

Kombilerde yaşanan arızalardan en bilineni aşırı ısınmadır. Eca kombilerde bu arızanın E03 arıza kodu ile belirtildiğini ifade etmeliyiz. Bir başka deyişle, gidiş ve dönüş sıcaklığının 90C’yi aşması söz konusudur. Bu noktada, sizin de yapacaklarınız bulunuyor. İlk olarak, tesisat vanalarına bakmalısınız. Kapalı oldukları takdirde mutlaka açmalısınız. Kombiyi kış modunda kullanıyorsanız en az üç petek vanasının açık olması gerekir.

Buna ek olarak, petekler kullanılır durumda olmalıdır. Bir sonraki aşamada ise kombi su basıncına bakmalısınız. Basınç düşük olduğu takdirde su basmalısınız. Sonuç alamadığınız takdirde kombiyi birkaç kere resetlemelisiniz. Sorun halen daha devam ederse eşanjör ve pompa arızası söz konusu olabilir. Bu noktada, sizin yapacağınız bir şey kalmaz. Vakit kaybetmeden ECA Servis Beykoz ile iletişim kurmalısınız.

Eca servis; ihtiyacınız olduğu her an yanınızda olacaktır. Kalorifer filtresinin veya tesisatın tıkalı olduğu hallerde de Eca servis yardımı alabilirsiniz. Sistemde hava olduğunda ne yapacağınız konusunda da size destek sunacaktır.

Yorum Yapılmamış

Görüşünü Paylaş