• info@rainbowservis.org

Küçükçekmece ve Çevresine Rowenta Süpürge Servis Merkezi

Rowenta Teknik Servis sayesinde evinizin en değerli eşyalarından birisi olan Rowenta süpürgeniz ile ilgili olarak yaşamış olduğunuz sorunlar en kısa sürede çözülecektir. Elektrikli süpürgelerin her gün yeni bir modeli üretilmektedir. Ancak, süpürge modeli ne kadar iyi olursa olsun, birtakım sorunların yaşanması muhtemeldir. Elektrikli süpürge arızaları; kullanıcı hatası başta olmak üzere yıpranma, elektrikli tesisat ve üretim yanlışlıkları gibi sorunlardan kaynaklanmaktadır.

Elektrikli süpürge arızalarının her biri için Küçükçekmece Rowenta Servisi ile iletişim kurabilirsiniz.
Rowenta marka süpürgenizi daha yeni almanıza rağmen çalışmıyorsa priz ile ilgili bir sorunun varlığından söz edebiliriz. Bu noktada, ilk olarak, süpürgeyi başka bir prizde denemelisiniz. Herhangi bir sonuç alamadıysanız Rowenta servisi numarasını aramalısınız.

Elektrikli süpürge motorunun aniden durmasına rastladıysanız durum zannettiğinizden ciddi olabilir! Çünkü, bu sorun, genellikle fazla ısınmadan kaynaklanır. Süpürgenin soğumasını beklemelisiniz. Toz torbasını veya haznesini değiştirmeniz de gerekli olabilir. Tüm bu işlemleri yaptıktan sonra halen daha çalışmıyorsa bu sefer servisini aramalısınız.

Elektrikli süpürgenin yeteri kadar temizlememesi can sıkıcı durumlardan bir diğeri olmaktadır. Elektrikli süpürgelerin toz torbaları, hazneleri ve filtreleri düzenli olarak temizlenmelidir. Tıkalı bir hazne veya dolu olan bir torba varsa bu duruma acilen müdahale edilmelidir.

Son olarak, elektrikli süpürgeden yanık kokusu geliyorsa sorunun çok daha ciddi olduğunu ifade etmeliyiz. Bu gibi hallerde, vakit kaybetmeden Rowenta servisi aranmalıdır.

Yorum Yapılmamış

Görüşünü Paylaş