• info@rainbowservis.org

Özel Buderus Kombi Servis Hizmeti

Kombi ve kazan konusunda bu alanda belki de tek marka olan Buderus, özel servis hizmetleri ile de İstanbul halkına destek veriyor. Hepinizin bildiği gibi Türkiye’nin en kalabalık şehirlerinden olan İstanbul için her anlamda hizmet vermek ve insanları memnun etmek öyle çok da kolay bir şey değil.

Bu yalnızca servis sektörü için değil, talebin fazla olduğu her sektörde İstanbul şehrinde çalışmak gerçekten çok zor ancak biz bu sektöre adım attığımız ilk gün bunu çok iyi biliyorduk ve tüm bu zorlukları bilerek sektöre adım attık.

Çıktığımız bu yolda bizleri yalnız bırakmayan müşterilerimize en iyi şekilde servis hizmeti vermek adına yalnızca Anadolu yakası için değil, Avrupa Yakası için de hizmet vermeye başladık. İki bölgeye de sorunsuz ve hızlı bir şekilde servis hizmeti götüren firmamız Buderus ürünleriniz konusunda oldukça profesyonel bir ekibe sahip.

Özel Buderus Servis İstanbul İle Kombileriniz Güvende!

Yıllardır aynı kadro ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz ve müşterilerimizde personelimiz hakkında şikayet geldiğinde gerekli uyarıları tatlı bir dille yapıyoruz. Sizin memnuniyetiniz önemlidir ve elbette bizlere güvenmeniz de…

Buderus kalitesine güvenenleri servis hizmetlerinde de yanıltmıyor ve İstanbul’un en kaliteli servis hizmetlerini sunuyoruz. Her iki yaka için de servis ağlarımızı düzenli bir şekilde oluşturduk ve gerekli dağılım en iyi şekilde yapıldı, sizlerin yapması gereken tek şey ise telefonlarınızı kaldırıp 444 7 856 numaralarını tuşlamak olacaktır.

Yorum Yapılmamış

Görüşünü Paylaş

Rainbow Servis Talebi


Süpürgenizdeki arızanın önem durumuna göre bizlere hızlıca ulaşmak isterseniz eğer sizler için aşağıda hızlı servis talep formu hazırladık.

Rainbow Servis Merkezi Hakkında

Sizlere en iyi ve en hızlı servis hizmetini sunabilmek için her geçen gün kendimizi geliştirmek adına çabalamaktayız.

Yan taraftaki formdan bizlere hızlıca servis talebi gönderebilirsiniz.

Adres:

İstanbul / İzmir

Hızlıca Servis Talebi Oluşturun