• info@rainbowservis.org

Özel Pendik Franke Servis Merkezi

Servis firmalarından beklenti oldukça yüksek ve bu beklentileri en iyi şekilde karşılamak için birçok firma özel kampanyalar ile insanların karşısına çıkıyor. Bizim kampanyaya ihtiyacımız yok çünkü gerekli tanıtımı kalitemiz ile yapıyor ve sayısız insan ulaşıyoruz. Özel Pendik Franke Servis firması yıllardır bu sektörde olması nedeniyle insanların güvenini kazanmayı başarmış bir firmadır.

Eğer insanlarla çalışıyorsanız ve sürekli olarak iletişim halindeyseniz dikkat etmeniz gereken birçok husus vardır. Deneyimlerimiz sayesinde bu hususlara en iyi şekilde dikkat ediyoruz ve siz değerli müşterilerimiz ile etkili iletişim kurmaya özen gösteriyoruz. Franke marka ürünlerinizin tamamı için en ideal servis hizmetlerini sunan firmamız bakım hizmetleri konusunda da bu alan bir numara olduğunu her fırsatta sizlere göstermektedir.

Franke özel servis firması yıllardır sektörün nabzını tutmaya devam ediyor ve müşterilerimizin de desteği ile lider konumda yer almaya devam etmektedir. Firma olarak iletişim konusundaki hassasiyetimizi temizlik konusunda da gösteriyoruz ve müşterilerimizin evine girerken galoş kullanıyoruz.

Franke Teknik Servis İstanbul Telefonu : 444 88 48

Temizlik bizim için önemlidir ve servis çalışmalarımız bittikten sonra ilgili alanın temizliğini en kısa sürede yaparak sizlere hizmet veriyoruz. Franke marka tüm ürünleriniz için bizleri arayabilir ve servis hizmetlerimizden en kısa süre içerisinde yararlanabilirsiniz.

Kredi kartı yolu ile ödeme yapabilir ve taksit imkanlarımızdan da faydalanabilirsiniz bu anlamda sizleri hiçbir şekilde zora sokmayacağımızı da belirtmek istiyoruz.

Yorum Yapılmamış

Görüşünü Paylaş

Rainbow Servis Talebi


Süpürgenizdeki arızanın önem durumuna göre bizlere hızlıca ulaşmak isterseniz eğer sizler için aşağıda hızlı servis talep formu hazırladık.

Rainbow Servis Merkezi Hakkında

Sizlere en iyi ve en hızlı servis hizmetini sunabilmek için her geçen gün kendimizi geliştirmek adına çabalamaktayız.

Yan taraftaki formdan bizlere hızlıca servis talebi gönderebilirsiniz.

Adres:

İstanbul / İzmir

Hızlıca Servis Talebi Oluşturun