• info@rainbowservis.org

Profesyonel PHİLİPS Süpürge Servisi Bakırköy’de Hizmetinde

Elektrikli süpürge satın almak isteyenlerin ilk tercihi Philips markası olmaktadır. Ancak, Philips marka elektrikli süpürgenin de birtakım sebeplerden dolayı arızalanmasına rastlanmaktadır. Siz de elektrik süpürgenizin arızalanmasından şikayet ediyorsanız Philips Servisi ile temas kurmalısınız.

Elektrikli süpürgelerde ciddi sorunlar yaşanmaktadır. Bilhassa süpürgenin herhangi bir şekilde çalışmadığı durumlarda şebekede bir sorun olduğunu söylemek mümkündür. Şebeke prizinin sigortası mutlaka kontrol edilmelidir. Bunun yanı sıra, cihazın elektronik kontrol kartının yandığını da söylemeliyiz. Hem motoru hem de gücü kontrol eden bu kart; ilk olarak gözle kontrol edilmelidir.

Bakırköy Philips Servisi; elektronik bilgisi üst seviyede olan çalışanları sayesinde kartın üzerindeki elektronik malzemeleri de kontrol eder. Bilhassa akıma karşı koruma sağlanmasında önemli olan termal sigortalar kontrol edilir. Herhangi bir bozulma olduğu takdirde yenileriyle değişim yapılır.

Elektrikli süpürgede emme olmaması; bir diğer sorun olarak göze çarpmaktadır. Tıkanmış hava filtresinin bu sorunun temel sebebi olduğunu ifade edebiliriz. Bu parça; her ne kadar kolayca çıkarılsa ve temizlense de yırtılması veya fiziksel olarak hasar görmüş olması halinde yenisiyle değiştirilmesi gerekecektir.

Bu sorunun farkına varan Philips servis İstanbul yetkilileri; en kısa sürede parça değişimini yapacaktır. Son olarak, tıkalı hortumdan dolayı da emme problemine rastlanabileceğini ifade etmeliyiz. Philips servis İstanbul; emme başta olmak üzere tüm elektrikli süpürge sorunlarını ortadan kaldıracaktır.

Yorum Yapılmamış

Görüşünü Paylaş