• info@rainbowservis.org

Sarıyer Özel Demirdöküm Servis Noktası

Kombi satın almak isteyenlerin ilk tercihlerinden birisi de Demirdöküm markası oluyor. Kaliteli ve uygun fiyatlı modellere sahip olan Demirdöküm markası; satış sonrası hizmet sağlamasından dolayı da takdir topluyor. Siz de kombinizle ilgili bir sorun yaşadığınız takdirde Demirdöküm Servis Sarıyer ile iletişim kurabilirsiniz.

Neden Demirdöküm Kombi Servis?

Günün birinde severek kullandığınız kombinizin çalışmadığını görebilirsiniz. Kombim çalışmıyor diyerek telaş yapmak yerine vakit kaybetmeden Demirdöküm kombi servis ile iletişim kurmalısınız. Kombinizin çalışmamasının çok sayıda sebebi olabilir. Farkında olmadan kombinin fişini prize takmayı unutmuş olabilirsiniz. Bu tür bir sorunu kendi başınıza halledebilirsiniz. Bunun yanı sıra, kombinin sigortası veya gaz vanası kapalı olabilir. Su basıncının yüksek veya düşük olması da bir diğer etken olarak dikkat çeker. Ayrıca, bazı durumlarda kombiye reset atmanız gerekebilir. Bu tür işlemlerin nasıl yapılacağını öğrenmek adına Demirdöküm kombi servis yardımı almalısınız.

Kombinin çalışması ancak ısıtmaması da söz konusu olabilir. Yine farkında olmadan kombinizin ısı ayarını düşük bir dereceye ayarlamış olabilirsiniz. Buna ek olarak, dönüş hattı filtresinde tıkanıklık meydana gelebilir. Ayrıca, radyatör giriş çıkış vanalarının kapalı olması farklı bir etken olarak dikkat çeker. Peteklerin ve boru hattının kirli olması da kombinin çalışmamasına sebep olabilir. Sonuç olarak, bu tür arızalar için tek başınıza yapacağınız herhangi bir şey yoktur. Demirdöküm kombi servis ile sorunların nasıl çözüleceğini öğrenebilirsiniz.

WEB: https://www.servisdemir.com

Yorum Yapılmamış

Görüşünü Paylaş

Rainbow Servis Talebi


Süpürgenizdeki arızanın önem durumuna göre bizlere hızlıca ulaşmak isterseniz eğer sizler için aşağıda hızlı servis talep formu hazırladık.

Rainbow Servis Merkezi Hakkında

Sizlere en iyi ve en hızlı servis hizmetini sunabilmek için her geçen gün kendimizi geliştirmek adına çabalamaktayız.

Yan taraftaki formdan bizlere hızlıca servis talebi gönderebilirsiniz.

Adres:

İstanbul / İzmir

Hızlıca Servis Talebi Oluşturun